جزئیات جدید از فیلم جنجالی «بانوی بهشت»؛ ساخته یاسر الحبیب (ازعوامل مهم فتنه تشیع لندنی )

شیخ یاسر الحبیب از طیف شیعه انگلیسی است که بار‌ها با توهین به مقدسات اهل سنت تلاش کرده است آتش تفرقه را برانگیزاند.
یاسر الحبیب لندن نشین مدتی از دید رسانه‌ها پنهان بود که سر انجام در سوم نوامبر سال ۲۰۲۰ با قرار گرفتن کلیپی از وی در سایت یوتویوپ علت این عدم حضور وی افشا شد و او این بار در نقش نویسنده یک فیلم به ظاهر مذهبی و تاریخی ظاهر شد.
وی در این کلیپ علت عدم حضور چند وقته خود را متمرکز شدن بر ساخت فیلمی به نام “THE LADY OF HEAVEN” معادل عربی (سیدة الجنة) و معادل فارسی (بانوی بهشت) در آمریکا بیان نمود.
این فیلم که ظاهرا در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۰ یعنی ۱۰ دی ماه ۱۳۹۹ و همزمان با آغاز ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا سلام الله علی‌ها توسط کمپانی “Enlightened Kingdom” اکران می‌گردد توجهات بسیاری را به سوی خود جلب نموده است.
آنطور که خبرگزاری دانشجو نوشته است: داستان این فیلم راوی زندگی کودکی عراقی است مورد تهاجم داعش قرار گرفته است که قدرت و اهمیت صبر کردن را پس از گذشت ۱۴۰۰ سال با تأسی از زندگی حضرت زهرا سلام الله علی‌ها می‌آموزد.
این کودک پس از دست دادن مادرش، به خانه جدیدی می‌رود، جایی که مادربزرگ مهربانش داستان زندگانی حضرت فاطمه سلام الله علی‌ها را برای او تعریف می‌کند.
آنچه در این فیلم حکایت می‌شود در تلاش است با به صحنه کشیدن رنج‌های آن حضرت ماجرای اولین قربانی تروریسم را با ماجرای کودکی در قرن بیست و یکم تطبیق دهد.
کارگردان این فیلم، “Eli King” و به تهیه کنندگی “حسین أشمیری” می‌باشد. همچنین از بازیگران این فیلم می‌توان به “Ray Fearon”، “Mark Anthony Brighton”، “Denise Black”، “Oscar Garland”، “Chris Jarman”، “Alex Hughes”، “Dimitri Andreas”، “Lucas Bond” و “Sami Karim” اشاره کرد.
ژانر این فیلم در سه سبک درام، اکشن و تاریخی می‌باشد.
حسین اشمیری، درباره اهمیت این فیلم گفته است که تا کنون ۲۵۰ فیلم در مورد حضرت عیسی، ۱۲۰ فیلم در مورد حضرت موسی، ۸۰ فیلم در مورد پیامبران دیگر، ۴۰ فیلم در مورد بودا و ۹ فیلم در مورد حضرت مریم ساخته شده است، اما هیچ فیلمی در مورد زندگی حضرت فاطمه سلام الله علیها، دختر پیامبر اکرم ساخته نشده است.

 

ادعای یاسر الحبیب درباره فیلم بانوی بهشت

یاسر الحبیب در پست اینستاگرامی خود در خصوص این فیلم بیان می‌کند: «به اذن خدا هنگامی که فیلم مبارک ما منتشر شود. این فیلم عظیم و جهانی درباره زندگانی و رنج‌ها و سیره صدیقه کبری حضرت زهرا است. گویی چیزی مماثل اشعار عبدی است. آن زمان فیلم نبود اشعار بود اینها بودند که منتشر، حفظ و در اذهان حک می‌شدند و انسان آن را می‌چشید. کار هنری آن زمان این بود. بنابراین امام صادق (ع) می‌فرماید: به کودکانتان شعر عبدی را بیاموزید که او بر دین خداست چرا این را می‌گوید؟ چون‌که هنر آسان چشیده و حفظ می‌شود و در نفس و قلب و روح تأثیر می‌گذارد. این طبیعی است این فیلم بهترین اثر هنری معاصر است… مردم جهان برای نخستین بار در این فیلم خواهند دید که چگونه خلیفه اول و همراهانش به منزل آن حضرت حمله می‌برند و حرمت ایشان را می‌شکنند. این فیلم باعث تخریب شخصیت اسطوره‌ای خلفا (شیخین) خواهد شد…این فیلم فرق بین اسلام واقعی و اسلام انحرافی را نشان خواهد داد…ما قسم خورده‌ایم که انتقام حضرت زهرا (س) را خواهیم گرفت»

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *